Autor Tema: Travari  (Posjeta: 11023 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline tatina_curica

• Učim pisati
  • *
Travari
« : Rujan 02, 2009, 11:58 »
Pozdrav ljudi,

Ja sam nova ovdje pa ukoliko bude bilo kakvih problema s moje strane, unaprijed se ispričavam  :bonk:

Zanima me sljedeće,
moj tata je zaražen, ima hepatitis C i čuli smo da postoji neki travar u Crnoj gori, zove se Rifet Drešević i da uspješno otklanja hepatitis i ostale bolesti jetre. Imamo njego broj, ali ne znamo ima li tko kakvih iskustava s njim? Da li je tko čuo za njega? Jel kome pomogao?

Hvala i pozdrav.... 

Offline bluka

• PROFI
  • Spol: Ženski
  • ko hoda ne trci!
Odg: Travari
« Odgovori #1 : Rujan 03, 2009, 08:35 »
ja sam cula za njega, gostovao je na svim mogucim televizijama koje ovdje mogu gledati, ali.... dovodio je u studio i ljude kojima je navodno izljecio hepatitis c, ali iskreno, ja sam vrlo skepticna prema svemu tome. mislim da je konvencionalna terapija pegiliranim interferonom i ribavirinom za sada jedini lijek za lijecenje hepatitisa c, pa ti toplo savjetujem da tatu vodite ljekarima i da se urade sve potrebne pretrage, te da se covjek pocne lijeciti sto prije.

Offline tatina_curica

• Učim pisati
  • *
« Odgovori #2 : Rujan 03, 2009, 19:10 »
A već je pokušao sa tim interferonom... imao je terapiju... davao si je inekcije, smršavio je užasno od te terapije, sve ga je boljelo, bio je nervozan za poluditi... i za vrijeme terapije išlo je stanje na bolje, ali nakon prestanka uzimanja nakon nekoliko je opet postao pozitivan.... Sad trenutno hvala Bogu ne ide na gore, ali bogami niti na bolje... Ma jooooj, ludi smo! I sad pokušavamo sa alternativama, ma u biti sa svim mogućim šta daje bilo kakvu nadu u ozdravljenje...

Offline et

• Junior
  • **
« Odgovori #3 : Prosinac 16, 2009, 13:55 »
POSLJE MALO DUŽEG TRAŽENJA,ČITANJA ,RASPITIVANJA ODLUČILA SAM SE ZA ALTERNATIVU.ALTERNATIVA SU TRAVE ,A TRAVAR JE ŠJOR KOLIĆ.NEGDJE OKO 2 MJESECA TRAJALO JE PRIKUPLJANJE NALAZA KOJE JE ON TRAŽIO .POSLJE TOGA JE USLJEDIO JEDAN ISCPAN RAZGOVOR IOVAJ TJEDAN ĆE MI POSLATI  ČAJ I KAPI.ON NIŠTA PREVIŠE NE OBEĆAVA ALI KAŽE DA NJEGOV ČAJ UMRTVI VIRUS.AKO JE TAKO ONDA ĆE SE JETRA BAR MALO DOK TRAJE OVA TERAPIJA ODMORITI.KAŽE DA NUS POJAVA SKORO I NEMA. PREFERIRA PRIČU O ZDRAVOJ I UMJERENOJ PREHRANI,BEZ ALKOHOLA ,PUNO POZITIVNIH MISLI I AKO JE MOGUĆE ŠTO MANJE STRESA.SVE VAS PUNO POZDRAVLJAM . :smitten: O0

Offline leonardo

• Skoro profi
« Odgovori #4 : Prosinac 16, 2009, 16:12 »
Cini mi se ET da si pametno postupila

Offline StarTrek

• Učim pisati
  • *
« Odgovori #5 : Lipanj 26, 2011, 18:09 »
Eh sacu vam ja nesto reci za vaseg mocnog travara dresevica , zvao sam ga i imao par pitanja kao sto bi svako nazvao i popricao sa njim ,razgovor je trajao manjo od 5 minuta  samo sam pitao dali lijeci secernu bolest ,kaze puno pitam ,lijeci svoju zenu u americi to je ponovio 3 puta i kaze nemoj da me vise zoves .
Samo sam pitao za cijenu koja je $3000.00 a nema garancije ,koliko traje lijecenje , mozeli da naskodi jer neke biljke koje se uzmaju vise od par sedmica mogu biti opasne i zadnje pitanje je bilo ako moze da mi kaze samo par sastojaka biljaka koje upotrebljava  ali nisam ocekivao da ce mi to reci ,eto samo onako pitao .To je sve ljudi .
A 3000 dolara , misli mi smo puni para a u bosni je to oko 5000 maraka , ko bolan ima tolike pare za nesto sto nema garancije a nemozes sa grubim covjekom ni popricati ,aja i kaze ode on sada godisnji odmor doce u jesen,nakupio se para od siromasnih ljudi .Ima toliko puno travara zasto je on tako specijalan ?

Offline StarTrek

• Učim pisati
  • *
« Odgovori #6 : Lipanj 28, 2011, 04:05 »
Jos nesto sam zaboravio da kazem ,vi mislite da ce vam dresevic rifat vratiti $3000 ako lijek nepokaze nikakvo poboljsanje ,to mozete zaboraviti , ma sta vam je nema lijeka za neke teske bolesti , i ako neke trave pomazu moracete ih uzmati zauvjek ali izljeciti neku tesku bolest toga jos nema .Ove neke face hoce samo davam uzmu sve i jedan dinar sto imate ,sad je on posto popularan i cak je na televiziji a ni obraza niti kulture hoce covjek da se obogati prekonoci .

Offline label28

• Učim pisati
  • *
« Odgovori #7 : Srpanj 31, 2011, 21:59 »
Sve stoji sto si napisao, ali danas ti niko ne garantuje bilo gdje da ćeš se izliječiti. I ja sam čuo za tog travara i lično sam bio sa čovjekom koji je imao hepatitis C i koji je koristio preparate od ovog travara. Čovjek je negativan nakon terapije i ostao takav. Tvrdi da je imao puno bolje rezultate (nalaze) od kada je počeo koristiti te pripravke (kapi i čaj).

A što se tiče cijene, za BiH uopšte nije toliko strašno. Ne želim ovim da nekoga ubjeđujem da ih treba koristiti, ali ako je nekome pomoglo zašto i to ne probati. Zdravlje je zdravlje.

Ako neko ima loše iskustvo s ovim travarom neka napiše, ja ih ne mogu da pronađem.

Nisam se odlučio da koristim, jer svakako treba biti oprezan i porazgovarati sa ljudima koji su koristili.  O0

Offline lelana

• Junior
  • **
« Odgovori #8 : Rujan 03, 2011, 10:31 »
Dragi moji prijatelji sa foruma,
 :)ja licno uzimam kapi i caj od Rifata Drasevica vec oko godinu dana,mozda ce trebeti i dvije.Iskreno receno,poboljsanja mnema ali nije ni losije.Hocu da vam kazem da sam bila na interferon-ribavarin 9 mjeseci,neuspjesno i isto me je  kostalo dosta.Htjela sam reci da je Rifat jedan jako ljubazan gospodin.On pokusava da pomogne ljudima,a to sto naplacuje,Pa zar vi ne bi? To je njegov posao.!
Sve se dešava sa razlogom!

Offline Luna

• Učim pisati
  • *
« Odgovori #9 : Rujan 13, 2011, 19:45 »
moze cijena za te trave i čaj???hvala
Keep ya head up

Offline mirsadc1971

• Učim pisati
  • *
  • Spol: Muški
« Odgovori #10 : Lipanj 17, 2012, 19:06 »
Pozdrav svima,
Rifat je ozbiljna osoba,bar tako zvuci preko telefona.
Neznam koliko osoba je trenutno kod njega ali mislim da je dosta posle njegovog gostovanja u St.Louis i Detroit USA.On ima svoju web stranicu i kaze da je uvjeren da ce da nalazi budu negativni uglavnom kod nekih osoba uzme 6 mjeseci pa do i 15 mjeseci.
Ja cu da napisem rezultate pa kakvi budu kada zavrsim 3,6,9,12,i 15 mjeseci.

Offline avus17

• Učim pisati
  • *
« Odgovori #11 : Srpanj 30, 2012, 12:50 »
Ja sam počeo sa terapijom za kronički hepatitis B od travara Rifata Dreševiča prije 6 mjeseci. Čovek je ozbiljan i ne traži toliko novaca, koliko neko ovdje kaže. Ja sam platio za 1 godinu 800,-€ za ljekove: kapi i čaj, dobijam svakih 14 dana putem avtobusa iz Novog Sada u Ljubljanu. A i ne verujem, da ide kod čaja za materinu dušicu jer sam sam nabrao ovu biljku i nije ista od one u čaju. Kapi se uzimaju u 6h u jutro 4 dana onda 3 dana pauza, a čaj svaki drugi dan. Ja sam se odlučio za travara jer sam počeo sa preko 1 mio kopijama virusa i doktrina nije uradila ništa. Samo se čekalo, posle 2 godina želeli su punktirati jetru te početi zdravljenje sa Entecavirom ali ovaj ljek ima malo mogučnosti, da izbaci hepatitis B virus, moža samo da zavira. Ljekove od Dreševiča uzimao je jedan dečko iz Slovenije 1 godinu. Imao je kronički hepatitis B od 2000 godine. Nakon 1 godine (u 2011) on je potpuno  izlječen i ima potvrdu od infekcijske klinike. Ja nakon 6 meseci još nemam proti tjela na hepatitis B ali osečam se puno bolje te mogu 3 puta u tjednu u fitnes i mogu, da jedem sve, osim ne pijem alkohola a pijem kavu (bez sečera i mljeka). Dreševič je ozbiljna osoba, možete ga nazvati kad god očete za savijet. A Dreševič mi je na početku kazao, da ču sigurno ozdraviti nakon 1 godine terapije. Ko bi t kazao, ako ne bi bio siguran u svoje ljekve, a možete pita druge ljudi, koji su se isto lječili sa njegovima ljekovima. Ja sam se odlučio zato, jer sam vido, da sam saznao to iz prve ruke. Što se tiče dobavljača ljekova koji šalje ljekove preko Sarajeva ponekad ima malih poteškoča tako, da treba malo čekati na ljekove ali uvjek se na kraju dobiju.